guest guest

ЗЇБ «подруга» Пробував цією зимою до неї залицятись, дарував квіти, запрошував на побачення — посилалась що працює багато й не має часу. Думаю та ну й фіг, живемо в одному гуртожитку — щось придумаємо. Та нє, вона впала на такий жорсткий мороз, ще й просила «зробити рефератік» з п’ятьох тем до завтра 0_o Тут до мене, дурня дійшло за кого вона мене тримає…
Послав її, смс-кою, як заслужила стерво. Навіть вітатись перестав…

А це у вересні щось прийшла вона до мене на гостини, каже: не подобається коли не розмовляю з нею; і на компі треб віруси повидалять(стара пісенька на новий лад). Я ж добра душа погодився, увімкнув кіно щоб не було сумно.

Загалом фільм завершився тим що я був повністю голий а вона в одних трусиках і шкарпетках(ще в неї якийсь бздик з приводу тих шкарпеток). Тільки зубами стягати ці трусики, як до неї звонить її ксьондз(вона католичка) з яким вона триндить на моїй постелі в такому ж незміненому вигляді хвилин 40!
Потім одяглася, говорить піде — а я їй: залишся зі мною.
Ця ж сука каже не буду, хочу в своєму ліжку спати.
Кажу піздуй. А вона: та ти знов не будеш вітатись.
(Звісно не буду, так обламувать, скотина) І так вона довго сиділа, допоки мені не набридло і я видавив, що не буду гніватись.

Пару тижнів, то вона до мене заходить, то я до неї. Ну вона ж на мороз жорсткий падає, і я їй пишу, що давай зустрінемось, є що обговорити.
Та йобнута тікає до подруги, що її не знайти. Пишу знову смс: май сміливість сказати, щоб я валив геть.
Відповідає: «Ну от ти знову ведеш себе так ніби ми разом»
Ну блядь, але ж що це означає? Обнімашки, цьомки. ЩО ж це блять?!!

А вона і далі приходить до мене, подивитись кіно(тільки дивитись, лежачи поряд), прогулятись разом. І ні нахуй послати, ні трахнути.
Біс з ними, моїми почуттями через які це все терплю.
Як її спекатись?
#подруга #Секс #Стосунки

Рейтинг: 5 (5)
guest
guest
скажи шо в тебе снід )
Рейтинг: 0 (0)
10/8/11
raberto
raberto
кажи най їй ксьондз віруси тре
Рейтинг: 0 (0)
10/8/11
kh249
kh249
Дяк за поради, будем думать над варіантами
Рейтинг: 0 (0)
10/8/11
guest
guest
> ні нахуй послати, ні трахнути не розумію, чому виключені ці варіанти? вони ж у даному випадку єдині: (нахуй послати or трахнути)
Рейтинг: 0 (0)
10/8/11
guest
guest
kh249, якась твоя падруга неадекватна. Я б не змогла лежачи з коханим на ліжку, дивитись фільм спокійно. Було б не до цього))))) а якщо їй за стільки часу в твому ліжку цікавить лише фільм, схоже, що ти її мало цікавиш. "Як її спекатись?" пошли нахуй. хай ображається, її проблеми.
Рейтинг: 0 (0)
10/9/11
kh249
kh249
Pufi T, так і зроблю!
Рейтинг: 0 (0)
10/9/11
патлата
патлата
важко щось порадити,бо варіант лише один-відшити її(
Рейтинг: 0 (0)
10/10/11
Контрабас
Контрабас
Та шо тут скажеш - таких як вона дохуїща. Набагато більше ніж ми думаємо. Раз вони таку хуйню мутять то тут вихід один - їбати і потім посилати.
Рейтинг: 0 (0)
10/10/11
kh249
kh249
«Бачиш он ті двері? Вйобуй звідси!» — так вона ще вигляд ображеної зробила. Та й пох…
Рейтинг: 0 (0)
10/10/11
guest
guest
напої її та трахни. а на ранок скажи шо зустрічаєтесь! будь брутальний. дівки не люблять нерішучих хлопців.
Рейтинг: 0 (0)
10/18/11
guest
guest
чуваче, є така то думка: а може вона досі цілочка. ба, звертни увагу й на те, що вона з ксьондзом 40 хвилин триндить. я не знаю, бо не католик - може то так треба? але як там не є - нахуй її(!) а потім гнати під хвіст!
Рейтинг: 0 (0)
11/20/11
Poker_boy
Poker_boy
kontrabas каже: Та шо тут скажеш – таких як вона дохуїща. Набагато більше ніж ми думаємо. Раз вони таку хуйню мутять то тут вихід один – їбати і потім посилати. Ахуєнний камєнт )))) Шкода що не можна більше одного разу Сагласєн ставити )))))))))))))))
Рейтинг: 0 (0)
12/15/11
guest
guest
щось я ніхуя не зрозумів, текст за великий, одружись на ній і кожний день буде який новий прікол, будеш тут цілі блоги писати як ти і вона по черзі будите ВИйоБуватисЬ=
Рейтинг: 0 (0)
12/17/11
guest
guest
мішка на голову дві плюхі дав і їби поки тепла)
Рейтинг: 0 (0)
12/17/11